• جدید

دوربین تفنگ بادی کارل زایس AOMC 6-24*50 ZEISS

5,480,000 تومان
بدون مالیات

دوربین تفنگ کارل زایس 50*24-6 AOMC 

ساخت مشور: چین لیسانس آرمیکا

بزرگنمایی: 6 الی 24 برابر

آنتی شک: دارد

آفتابگیر: دارد

فوکوس: دارد

پایه: ندارد

رتیکل: نیم میل دات

چراغ رتیکل: دارد

درپوش لنز: دارد

تعداد:

موجود است

ارسال سریع

ارسال سریع

ما سفارشات شما را حداکثر 48 ساعته ارسال می کنیم

پرداخت امن

پرداخت امن

پرداخت امن از طریق درگاه های بانکی

بازگشت وجه

بازگشت وجه

7 روز ضمانت بازگشت بی قید و شرط وجه

کیفیت ارسال

کیفیت ارسال

شما سفارش خود را بدون هیچ گونه آسیب دیدگی دریات می کنید

توضیح و مشخصات دوربین زایس 50*24-6:
با وجود دقت بالای تیراندازی بسیاری از تفنگ های شکاری، همیشه وجود یک دوربین روی اسلحه کمک شایان توجهی به هدفزنی راحت تر و بهتر میکند. علاوه بر این در برخی از مدل های بخصوص تفنگ که امکان نشانه گیری با مگسک را ندارند، وجود دوربین باکیفیت الزامی است.

دوربین تفنگ کارل زایس 6-24*50 AOMC از جمله محصولات برند معتبر در امورلنز و اپتیک، یعنی ZEISS است. جنس آن از آلیاژ سبک فلزی بوده و نوع پوشش خارجی طوری پرداخت شده که در برابر عوامل محیطی و گرد و غبار و لکه و رطوبت مقاوم باشد. همچنین رتیکول آن روی لنز حک شده و نوع خاص طراحی آن قابلیت تصحیح افت گلوله پس از شلیک را داشته و برای اندازه گیری فواصل نیز به دلیل متره شدن و شماره گذاری روی لنز مناسب است. میزان بزرگنمایی از 6 الی 24 برایری متغیر بوده و دهانه خروجی 50 میلیمتری باعث میشود که این دوربین به یکی از بهتین انتخاب ها برای تیراندازی و هدفزنی از فاصله دور تبدیل شود.
از امتیازات ویژه این دوربین باکیفیت، لنز های مولتی کوتد یا چندلایه است که در تنظیم نور و کنتراست تصویر نهایی عملکرد فوق العاده ای دارند و همچنین  لوله آفتابگیر که به ابتدای عدسی شیئی متصل شده و در تنظیم و هدایت میزان کافی نور به داخل دوربین نقش موثری ایفا میکند؛ به طوری که در زیر نور مستقیم آفتاب هم تیراندازی ممکن است. البته مقاومت بالای این دوربین نیز نسبت به شوک های شلیک قابل توجه است و رتیکول روی لنز نیز هیچگاه تنظیمات خود را از دست نخواهد داد.
شما میتوانید این دوبین مقرون به صرفه اما باکیفیت را روی انواع اسلحه های شکاری به خصوص تفنگ های بادی با قدرت متوسط و قوی و انواع پی سی پی و پنوماتیک نصب کنید و در کوتاهترین زمان چرخ های مجهز به زیرولاک، پارالاکس، زوم و … را تنظیم، و از هدفگیری دقیق با آن لذت ببرید.

نظرات

edit نظر خود را بنوسید

دوربین تفنگ بادی کارل زایس AOMC 6-24*50 ZEISS