لیست محصولات این تولید کننده هاتسان

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • سری Apache ، ساخت شرکت Hutsan ، دارای ساختار فنر پیستونی قدرتمند است و برای تیراندازان مختلف انتخاب خوبی است. تفنگ Hutsan Apache 1100 thکه با نام اختصاری th تی اچشناخته می شود ، یکی از دقیق ترین مدل های Apache است. شرکت ترکی هاتسان با طراحی و تولید این سلاح توانسته تعداد زیادی از طرفداران تفنگ های فنر پیستونی را به خود جلب کند.

  2,900,000تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  سری Apache ، ساخت شرکت Hutsan ، دارای ساختار فنر پیستونی قدرتمند است و برای تیراندازان مختلف انتخاب خوبی است. تفنگ Hutsan Apache 1100 th s که با نام اختصاری  استتار شناخته می شود ، یکی از دقیق ترین مدل های Apache است. شرکت ترکی هاتسان با طراحی و تولید این سلاح توانسته تعداد زیادی از طرفداران تفنگ های فنر پیستونی را به خود جلب کند.

  1,998,000تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • حراج!
  خرید محصول

  سری Apache ، ساخت شرکت Hutsan ، دارای ساختار فنر پیستونی قدرتمند است و برای تیراندازان مختلف انتخاب خوبی است. تفنگ Hutsan Apache 1100 Xکه با نام اختصاری x ایکس شناخته می شود ، یکی از دقیق ترین مدل های Apache است. شرکت ترکی هاتسان با طراحی و تولید این سلاح توانسته تعداد زیادی از طرفداران تفنگ های فنر پیستونی را به خود جلب کند.

  2,278,100تومان 2,398,000تومان 5% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • سری Apache ، ساخت شرکت Hutsan ، دارای ساختار فنر پیستونی قدرتمند است و برای تیراندازان مختلف انتخاب خوبی است. تفنگ Hutsan Apache 1100 th s که با نام اختصاری  استتار شناخته می شود ، یکی از دقیق ترین مدل های Apache است. شرکت ترکی هاتسان با طراحی و تولید این سلاح توانسته تعداد زیادی از طرفداران تفنگ های فنر پیستونی را به خود جلب کند.

  2,900,000تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تفنگ پی سی پی (pcp) هاتسان ای تی 44 با قدرت تغریبی حدود 42ژول،بسیار پر قدرت بوده و برای شکار بسیار مناسب میباشد.جنس قنداق این تفنگ از چوب میباشد به همین دلیل این کالا در رده کالاهای کلکسیونی قرار میگیرد.

  8,900,000تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  سری Apache ، ساخت شرکت Hutsan ، دارای ساختار فنر پیستونی قدرتمند است و برای تیراندازان مختلف انتخاب خوبی است. تفنگ Hutsan Apache 1100 TH که با نام اختصاری TH به معنی Tomb Hool شناخته می شود ، یکی از قدرتمندترین مدل های Apache است. شرکت ترکی هاتسان با طراحی و تولید این سلاح توانسته تعداد زیادی از طرفداران تفنگ های فنری پیستونی را به خود جلب کند.

  1,948,000تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • قدرت: 28ژول ساخت چین سفارش شرکت نوریکا اسپانیا

  3,600,000تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قدرت: 22ژول ساخت چین درجه1

  2,398,000تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف